Wednesday, July 15, 2020

Autocamp Gradishte, Makedonya Öne Çıkarılmış

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Autocamp Gradishte, Makedonyanın en çok görülmek istenen turistik bölgelerinden bir tanesi olan Ohrid Gölü’ nün kıyısında yer almaktadır.

Göl dediysem öyle normal göl değil, dalgalar falan oluşuyor, kimse söylemezse bildiğiniz deniz…

2014 senesinde oldukça geç bir saatte gitmiş olmamıza rağmen kenar kenar gidip ilk bulduğumuz yere yerleşmemize izin vermişlerdi. yarım saat kadar önce konaklamaya çalıştığımız otelden kovulurcasına gördüğümüz muameleyi anlatıp tekrar canımı sıkmayacağım.

Kamp alanı dediğim gibi göl’ ün kenarında ve kalın kumlu bir plajı var. Plajın sürekli kalabalık olduğunu düşünmenizi sağlayacak pek çok fotoğraf görebilirsiniz ama Temmuz ortasında pek de kalabalık sayılmazdı.

Bizdeki gibi yerleşik karavancıları çok ve tuvaletlere yakın ve yolu üzerindeki alanları tutmuşlar ama varsın biraz yürüyelim diye düşünürseniz çok da büyük olmayan kamp alanı gayet keyifli. orta kısımları fazla ağaçlık olmayan alanın zemini toprak ve çoğu bölgesi meyilli, karavanı park edecek düz bir alan bulmakta oldukça zorlanmıştık.

Wc ve duşları temiz ve bakımlı, restaunratı var mıydı onu bile hatırlamıyorum, gece girdiğimiz kamp alanından öğlene doğru ayrılmıştık ama bu bölgeye yolunuz düşer ise tavsiye edebileceğim bir kamp alanı Autocamp Gradishte.

GPS koordinatları:Lat 40.99694 Long 20.80028

Okunma 610 kez Son Düzenlenme Aralık 16 2018
Bu kategorideki diğerleri: Kastraki Camping, Meteora, Yunanistan »

Sitede Ara

Popüler Videolar

Sıfırdan karavan yapımını merak edenler buraya! - Araç Hazırlığı - Elektrik - Isı Yalıtımı - Kaplama - Mutfak - Banyo...

Category: Karavan Yapımı
Views: 2

Karavan Yapımı: MALİYETLER

Category: Karavan Yapımı
Views: 2

Hipotermi Hakkında Bilgiler

Category: Serdar Kılıç
Views: 2

Serdar Kılıç: Ateş Nasıl Yakılır?

Category: Hayatı İdame
Views: 1

Su İle Ateş Yakmanın 5 Yolu

Category: Hayatı İdame
Views: 1

Karavan Yapımı: Ağaç Kaplama

Category: Karavan Yapımı
Views: 1