Thursday, December 12, 2019

Autocamp Gradishte, Makedonya Öne Çıkarılmış

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Autocamp Gradishte, Makedonyanın en çok görülmek istenen turistik bölgelerinden bir tanesi olan Ohrid Gölü’ nün kıyısında yer almaktadır.

Göl dediysem öyle normal göl değil, dalgalar falan oluşuyor, kimse söylemezse bildiğiniz deniz…

2014 senesinde oldukça geç bir saatte gitmiş olmamıza rağmen kenar kenar gidip ilk bulduğumuz yere yerleşmemize izin vermişlerdi. yarım saat kadar önce konaklamaya çalıştığımız otelden kovulurcasına gördüğümüz muameleyi anlatıp tekrar canımı sıkmayacağım.

Kamp alanı dediğim gibi göl’ ün kenarında ve kalın kumlu bir plajı var. Plajın sürekli kalabalık olduğunu düşünmenizi sağlayacak pek çok fotoğraf görebilirsiniz ama Temmuz ortasında pek de kalabalık sayılmazdı.

Bizdeki gibi yerleşik karavancıları çok ve tuvaletlere yakın ve yolu üzerindeki alanları tutmuşlar ama varsın biraz yürüyelim diye düşünürseniz çok da büyük olmayan kamp alanı gayet keyifli. orta kısımları fazla ağaçlık olmayan alanın zemini toprak ve çoğu bölgesi meyilli, karavanı park edecek düz bir alan bulmakta oldukça zorlanmıştık.

Wc ve duşları temiz ve bakımlı, restaunratı var mıydı onu bile hatırlamıyorum, gece girdiğimiz kamp alanından öğlene doğru ayrılmıştık ama bu bölgeye yolunuz düşer ise tavsiye edebileceğim bir kamp alanı Autocamp Gradishte.

GPS koordinatları:Lat 40.99694 Long 20.80028

Okunma 312 kez Son Düzenlenme Aralık 16 2018
Bu kategorideki diğerleri: Kastraki Camping, Meteora, Yunanistan »
Aralık 08 2019

Karavan Güneş Paneli

Karavan Sahipleri size bir sürprizimiz var. Artık İstediğiniz gibi geziye çıkabileceksiniz. Akünüzü şarj etmek için sürekli olarak bir şarj noktası bulmak zorunda değilsiniz.
Aralık 18 2018

Kampçılar İçin En İyi 10 Mobil Uygulama

Tabii ki doğaya; teknolojiden, şehrin gürültüsünden kısacası yapay hayattan biraz olsun uzaklaşabilmek için çıkıyorsunuz ancak akıllı telefonunuza attığınız birkaç dakikalık kaçamak bakışın ne zararı olabilir…

Sitede Ara