Thursday, December 5, 2019

Kastraki Camping, Meteora, Yunanistan Öne Çıkarılmış

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Kastraki Camping, Meteora da tarihi manastırların olduğu bölgeye yaklaşık 10 dakika mesafede dağların arasında ağaçlık bir alanda konumlanmış, oldukça temiz ve güzel bir kamp alanı.

Eski ve yeni kamp alanı olarak iki bölüme ayrılmış durumda. girişin hemen arkasında yer alan sağlı sollu yol üzerinde kamp üniteleri bulunan nispeten küçük kısım eski, aşağı taraftaki düzlük ve bol ağaçlı alan ise yeni camping oluyor. Yeni kısımda yeni tuvalet/duş lar yapılmış ve çok güzel olmuştu 2014 yazı itibarı ile. Şimdi ise görüyorum ki bir de yüzme havuzu eklemişler tesisler içerisine.

Kamp alanının girişinde bir küçük hediyelik dükkanı ve bir restaunrat bulunuyor ki yemekleri gerçekten çok lezzetli. Yunanistan’ ın kültürel olarak en görülesi yerlerinden biri olan Meteora yı ziyaret etmek isterseniz gönül rahatlığı ile Kastraki yi tercih edebilirsiniz.

Campsite Vrachos
422 00 Kastraki, Kalambaka
Greece

Tel: +30 24320 22293
Fax: +30 24320 23134
Mail :This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Okunma 332 kez Son Düzenlenme Aralık 17 2018
Bu kategorideki diğerleri: « Autocamp Gradishte, Makedonya
Ekim 30 2019

Kütük Evler Hakkında Merak Edilenler

Kütük evler, müstakil bir ev yaptırmak isteyen ailelerin gündemine bugünlerde sıkça girmeye başladılar.
Aralık 18 2018

Kampçılar İçin En İyi 10 Mobil Uygulama

Tabii ki doğaya; teknolojiden, şehrin gürültüsünden kısacası yapay hayattan biraz olsun uzaklaşabilmek için çıkıyorsunuz ancak akıllı telefonunuza attığınız birkaç dakikalık kaçamak bakışın ne zararı olabilir…

Sitede Ara