Friday, January 15, 2021

Korona Tedbiri: Karavanı Ofise Çevirdi Öne Çıkarılmış

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Bursa'nın İnegöl İlçesinde bir vatandaş kendisine ait karavanda ofis işlerini yapıyor.

Korona virüs salgınıyla birlikte Türkiye genelinde bir çok işletme faaliyetlerine ara verdi. Çalışmak zorunda olanlar ise farklı yönteme gidiyor. Bunlardan birisi de Sabit Uzunel. Uzunel, karavanda öncelikle İnegöl'ün tanıtımı için farklı bölgelerde çekim yaparak kendi açtıkları youtube kanallarında paylaşıyordu. Ancak şimdi karavanı ofis olarak kullanıp diğer çalışmalarını da burada yürütmeye başladı.

 

İnternet üzerinde mobilya satışı yapan Sabit Uzunel çalışmalarını aracını götürebildiği her doğal ortamda yapabiliyor.

Eşiyle böyle bir araca meraklı olduklarını ifade eden Uzunel, "Hafta sonları İnegöl'de olduğumuz için İnegöl'ü tanıtma çabasındayız. 300 bin nüfuslu ilçeyi dolaşarak hem kafa dinliyoruz hem de tanıtımını yapıyoruz. Bir youtube kanalımız var, orada abonelerimize İnegöl'ümüzü tanıyoruz. Şu aşamada korona virüs nedeniyle bir çok iş yeri kapandı. Bizim işimiz özellikle internet üzerinde olduğu için karavanayı ofis ortamına çevirdik. Şu anda burada çalışmaya devam ediyorum. Manzara nerede güzelse oraya çekip, hem dinleniyor hem de işimizi sürdürüyoruz. İlk bakışta aracı görenler şaşırıyor. Çünkü dışarıdan bir karavana görümü yok. Gelip gördüklerinde içerisini geziyorlar hoşlarına gidiyor, herkesin ilgisi çekiyor. Karavanada mutfak, banyo, tuvalet her şey var" dedi.

 

 

Okunma 391 kez Son Düzenlenme Mayıs 14 2020

Sitede Ara

Popüler Videolar

Sıfırdan karavan yapımını merak edenler buraya! - Araç Hazırlığı - Elektrik - Isı Yalıtımı - Kaplama - Mutfak - Banyo...

Category: Karavan Yapımı
Views: 4

Karavan Yapımı: MALİYETLER

Category: Karavan Yapımı
Views: 2

Hipotermi Hakkında Bilgiler

Category: Serdar Kılıç
Views: 2

Serdar Kılıç: Ateş Nasıl Yakılır?

Category: Hayatı İdame
Views: 1

Su İle Ateş Yakmanın 5 Yolu

Category: Hayatı İdame
Views: 1

Karavan Yapımı: Ağaç Kaplama

Category: Karavan Yapımı
Views: 1